© 2023 Babayiğit Teknoloji

Babayiğit Teknoloji olarak, sürdürülebilirlik konusunu işimizin merkezine yerleştiriyoruz. Çevre sorunlarına duyarlılığımızı ve toplumsal sorumluluğumuzu yerine getirmek adına, faaliyetlerimizi çevreye ve insan sağlığına zarar vermeyecek şekilde sürdürülebilir hale getirmek için çalışıyoruz.

Sürdürülebilirlik stratejimiz, iş yapma şeklimizi, ürünlerimizi ve hizmetlerimizi etkilemektedir. Ürünlerimizin ve hizmetlerimizin yaşam döngüsü boyunca çevreye ve topluma minimum düzeyde etki bırakmasını sağlamak için ürün tasarımından kullanım ömrü boyunca bakımına kadar her adımda sürdürülebilirlik ilkelerine uygun hareket ediyoruz.

Ayrıca, iş süreçlerimizde enerji tasarrufu, su tasarrufu ve atık yönetimi gibi konulara öncelik veriyoruz. Binalarımızda enerji verimliliği ve çevre dostu malzemeler kullanarak, çevre dostu bina sertifikaları almaya çalışıyoruz.

Babayiğit Teknoloji olarak, sürdürülebilirlik stratejimizi sürekli olarak gözden geçiriyor ve iyileştiriyoruz. Sürdürülebilirlik konusundaki çalışmalarımızın, müşterilerimiz, çalışanlarımız, tedarikçilerimiz, paydaşlarımız ve çevremiz için faydalı olacağına inanıyoruz.

Web Tasarım & Yazılım | INVIVA