© 2023 Babayiğit Teknoloji

Babayiğit Teknoloji, teknolojik yeniliklerle her geçen gün büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. Ar-Ge alanında yaptığı yatırımlarla, müşterilerine en son teknolojileri sunmayı hedefliyor. Bu doğrultuda, masaüstü VMS uygulamasını geliştirerek, müşterilerinin güvenlik sistemlerini daha etkin bir şekilde yönetmelerine olanak sağlıyor.

Ayrıca, geliştirilen VMS uygulaması sayesinde, akıllı analiz, kişi sayma, yüz tanıma ve plaka tanıma gibi özellikler de kullanıcıların hizmetine sunulmuştur. Bu da müşterilerin, daha da gelişmiş ve özelleştirilmiş güvenlik çözümlerine ulaşmalarını sağlamaktadır.

Geçiş kontrol sistemleri konusunda da son kullanıcının isteğine göre yazılımsal olarak birçok imkan sunulmaktadır. Personel takip, puantaj, kapı geçiş yetkisi gibi özelliklerle birlikte, kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik destek ve çözümler sunulmaktadır.

Yangın ihbar sistemleri konusunda da farklı senaryo entegrasyonları ve grafik izleme gibi özellikler kullanıcının isteğine göre sunulmaktadır. Bu da kullanıcılara, daha güvenli ve özelleştirilmiş çözümler sunarak, yangın güvenliği konusunda daha da hassas olmalarına olanak sağlamaktadır.

Babayiğit Teknoloji, tecrübeli ve uzman kadrosuyla, müşterilerine güvenlik ve verimlilik konusunda en kaliteli çözümleri sunmaya devam etmektedir.

Web Tasarım & Yazılım | INVIVA